FAUNA TUR 3. Alanya’da balık tutma

price from $istek üzerine

FAUNA TURU 3. Alanya’da Rabyalka.

Alanya, Türkiye’nin güneyinde, hem mevsimlik tatiller hem de tüm yıl boyunca yaşamak için çekici ve güzel bir yerdir. Sadece 20 km uzaklıktaki en büyük Türk tatil kentlerinden biri olan Antalya.

Alanya’da, dünyanın her yerinden milyonlarca turist geliyor. Şehrin konukları, sayısız ilgi çekici yerlere ve antik kalıntılara, plaj tatiline ve balıkçılığa geziler düzenlenmektedir.

Bir tur için uygun bir zamanda rezervasyon yaptırabilir ve sadece yerel sularda bulunan sıra dışı balıklar için balık tutmaya gidebilirsiniz.

Alanya’da balık avcılığının faydaları hakkında:
• Akdeniz kıyılarında oturmak ve çevredeki pitoresk manzaralara hayran olmak;
· Hafta sonları da dahil olmak üzere çok çeşitli balık avı turları. Bu uygun çünkü Rusya’dan Alanya’ya uçuş sadece birkaç saat sürüyor ve vize gerekmiyor;
· Denizde balıkçılığın farklı yollarla eğitimi;
· Profesyonel olta takımı ile ekipman;
· Plaj dinlenme ve balıkçılığı birleştirmek için bir fırsat.

ALANYA’DA BALIKLAR NASIL? EN POPÜLER BALIKÇILIK YÖNTEMLERİ

· Trolling

Küçük yırtıcı balıklar (orfoz, ton balığı, barakuda) 20 metre derinlikte bir trolling’e yakalanır.

· Alış (derin su trolling)

Büyük bir balık, dentex veya amberjack, 80 metre derinlikte canlı yemle yakalanır.

· Jigging

Büyük bir yırtıcı balık, 150 metre derinlikte parlak bir şekilde parıldayarak yakalanır.

· Derin deniz balıkçılığı

Yırtıcı balıklar (kılıçbalığı, levrek veya morina), 500 metre derinlikte yemle yakalanır.

DENİZDE BALIKÇILIK

Güneşli Alanya’nın tüm tarihi yerlerini zaten tanıştın mı? Deniz balıkçılığına gitme zamanı! Yatta bir gezi turu yapabilir ya da küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. İkinci durumda, elbette, kendi başınıza sahip değilseniz, başka bir iplik kiralamayı unutmayın. Açık denize çıktığınızda sizi şaşırtacak ilk şey, çok sayıda kadın balıkçıdır. Rus insanı için bu olgu oldukça tuhaftır, ancak Türk hanımları arasında birçok deneyimli erkek balıkçılığa başlayabilen, çok sayıda gerçek balık avı vardır.

YER VEYA GÖLETİ BALIKÇILIK

Alanya nehirleri, bataklıkları ve gölleri bakımından zengin olup, çoğu sadece sessiz balık tutmak için değil, aynı zamanda keyifli bir şirkette piknik için de uygundur. Göl kıyısı boyunca, geceyi geçirebileceğiniz ya da huzursuz bebekler ekleyebileceğiniz, tüm balıklar tarafından korkmayacağınız özel kulübeler bulunmaktadır.

Alabalık ve kefal, genellikle ekmek kırıntıları üzerinde yakalanan tatlı suda bulunur. Bir pike üzerinde gidecek olanlar için, rezervuara gitmek daha iyidir. İpten, eğirme veya olta ile donanmış balıktan balık tutabilirsiniz.

SU ALTINDA BALIKÇILIK

Bu belki de Türkiye’deki en muhteşem ve etkileyici balık avı türüdür. Sualtı dünyasının muhteşem güzelliğini ve ellerinde özel halatlarla gerçek bir avcının içgüdüsünü gerçekleştirme fırsatını göreceksiniz. Bu tür bir av, güzel taşlar ve mercanlar arasında en pitoresk yerlerde yapılır.

Yeni başlayanlar için eğitim kursları çalışır, bu sayede spearfishing’in tüm lezzetlerini deneyimleyebilir ve “suda balık” gibi hissedebilirsiniz.


до 70.000до 100.000до 150.000до 200.000другой

Отправляя запрос, вы подтверждаете "Согласие на обработку персональных данных"

Özel Teklif !