İsrail 1 gün

price from $istek üzerine

İsrail, 1 gün

İsrail’e bir günlük gezi, İsa’nın kutsal şehri, Davut ve Süleyman kralları, Hz. Muhammed ve şu anki İsrail başkentini ziyaret etmek için eşsiz bir fırsattır. Bu 3,500 yıldan daha eski en eski yerleşim yerlerinden biri ve üç din için kutsal bir yer – Yahudilik, Hristiyanlık ve İslam.

Yaklaşık iki bin yıl önce, Hıristiyanlık tarihinin en önemli olayları, antik dünyanın yaşamının gidişatını sonsuza dek değiştiren ve dünya insanlık tarihini etkileyen bu şehirde yaşandı.

“Alanta Turu” sizi, Davut’un panoramik manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz Zeytin Dağı’nı ziyaret etmeye davet ediyor, İsa’nın son namazının yapıldığı Gethsemane’e ve gözaltına alındığı yere, Müslüman Aksa Camii ve Altın Kubbenin bulunduğu Tapınak Dağı’nı ziyaret edin. Kayalar, Son Akşam Yemeği’nin gerçekleştiği yer olan Zion Odası’nı ziyaret edin, yargı yeri olan Calvary’a kadar olan hüzünlü yol boyunca yürüyün, Kutsal Mezarın ana türbesine gidin. Tur, Ölü Deniz’in bütün topraklarında en tuzlu ve şifalı yüzme ile sona erecek.

Turu şu adreste bulabilirsiniz: tüm bölgeler

süresi: tam gün

İçerenler: uçuş, ulaşım, rehber, öğle yemeği, akşam yemeği, alışveriş

Dahil değildir: içecekler, kişisel harcamalar

“Alanta Tour” tavsiyeleri,tatilinizi daha konforlu hale getirmek için:

rahat ayakkabılar, şapka, mayo, kamera, ek masraflar için para, uluslararası pasaport.


Bir istek göndererek, "Kişisel verilerin işlenmesine izin ver" seçeneğini onaylarsınız.

Özel Teklif !