Quadro Safari

price from $

Alanya’da Quadro Safariler. 2018

 

Yol boyunca birçok engelin üstesinden gelmek, güzel manzaranın tadını çıkarmak için dört bisiklet üzerinde büyüleyici bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculuk sırasında gerçek bir öncü gibi hissedeceksiniz ve en saf şifa dağ havası sadece izlenimlerinizi artıracaktır.

Toplama yeri kapalı bir teras, tuvalet ve bar bulunan ormanda gerçekleşir. Garajda kırmızı, yeşil, siyah ve parlak QUAD otomobilleri var, güçleri ulaşmıyor ve 40 güç var. Test çalışmaları için küçük bir devre ile donatılmıştır.

Güzergâh, her yerde taşlardan oluşan bir dağ geçidinden geçerek, quadrocycles yolunda ciddi engelleri temsil ediyor. Yönetim kolaylığı olmasına rağmen, çok dikkatli ve dikkatli olmak gerekirken, yolda giderken dörtte oturarak sollama yapmak ve fotoğraf çekmek yasaktır.

Detaylı bir talimatı geçtikten ve ATV yönetiminin derslerine hakim olduktan sonra herkes bir sütun haline getirilecek ve eğitmen sizi gorge edecek.

Türkiye, otelde kalan ve sadece kendi topraklarını ve denizi gören turistler için biraz farklı bir perspektifte görünecektir. Köye geçmişini ulusal lezzetiyle süreceksiniz. Gürültülü çocuklar, koyunlar, portakal bahçeleri ve muz ağaçları, şaşırtıcı derecede yüksek salatalık ve domates saplarıyla büyük seralar vardır.

Gezi yolu, küçük taşlarla ve kumlarla kaplı parkurda yer aldığından, konforlu bir kapalı ayakkabıda ve taytlarda bir geziye çıkmaya değer. Gözlükleri ve mayoyu aldığınızdan emin olun. Bir kask ve bir bandanada kavurucu güneşin altında uzun bir eğlencenin ardından, kesinlikle bir dağ nehrinin soğuk sularına dalmak isteyeceksiniz.

********************************************************************************************************************************

Mevcut olan tur:  tüm bölgeler

GÜNLER TUR:   Pazartesi-Perşembe

Süre:  2,30 – 3,00 saat.

Bölgelere göre tüm otellerde turistlerin toplanması: (Makbuzunuzda tam olarak yazılacak zaman) 8.00-9.00

Dörtlü bisiklet eğitimi

ATV (20 km)

Otellere dönüş

PS

Dört bisiklet sürmek sürücü ehliyeti gerektirmez.

16 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile quad bisikletlerinde oturmaktadır.

Kapsar:  ulaşım, sigorta, rehber, sürüş talimatları ..

Dahil değildir:  içecekler, kişisel harcamalar

Biri için fiyat (bir dörtte bir)

Yetişkinler için fiyat: 30 €

İki kişilik fiyat (bir dörtte bir)

2 yetişkin için fiyat: 45 €

Alanta Tour’dan  konaklamanızı daha konforlu hale getirmek için öneriler yanınıza alın:

İyi bir ruh hali, rahat ayakkabılar, güneş kremi, gözlük, şapka, mayo, kamera, kişisel harcamalar için para .

********************************************************************************************************************************

Tur hakkında ek bilgi almak için başvuru formunu doldurun.

 


Bir istek göndererek, "Kişisel verilerin işlenmesine izin ver" seçeneğini onaylarsınız.

Özel Teklif !