Paket Turlar

Paket Turlar

price from $

Türkiye Tur Paketi

Alanya’nın (ya da turistlerin çoğu zaman bu şehre dedikleri gibi) Alanya tatil beldesi, Antalya sahilinin en ekonomik yerlerinden biri olarak bilinir. Araçlarla sınırlı olmakla birlikte, fiyat ve kalitenin ideal bir oranı ile oldukça iyi bir dinlenme çeşidi alacaksınız. Ve burası Türkiye’nin en sıcak tatil beldesi ve mevsimin başlangıcında bahar mevsimi. Yaz tatili için aile tatilini ertelemek istemiyorsanız ya da tam tersi – sonbaharda bir plaj tatili için bir yer bulmanız gerekiyor, Alanya’ya bir göz atın.

Alanya, Türkiye’nin en büyük tatil beldelerinden biridir. Ülkenin güneyinde, Akdeniz kıyılarında, Antalya ilinde yer almaktadır. Alanya’da tatiller hakkında konuştuklarında, komşu köyler Avsallar, İncekum, Karaburun, Konaklı, Mahmutlar ve Okurcalar ile şehir anlamına gelir.

Çocuklarla tatil

Alanya’nın çocuklarla birlikte gitmeye değecek üç nedeni var: uzun, sıcak yazlar, berrak, sakin deniz, geniş yeşil alana sahip konforlu oteller.

Örneğin, çoğu otelin çocuk kulüpleri ve oyun alanları vardır, animatörler genç misafirler ile çalışır ve restoranlar genellikle özel bir çocuk menüsü sunar. Alanya’da “herşey dahil” sistem pratik olarak kullanılmıyor, bunun yerine tam pansiyon teklif ediliyor.

Eğer henüz bir bebek ya da henüz yetişkin yemeği yemeyen bir bebekle gelmeyi planlıyorsanız, doğru karışımı veya bebek mamasını yanınızda getirmenizi öneririz.
Şehirde ve yakınında ilgi çekici yerler ve müzeler vardır, gün boyunca aktif sporlar yapabilirsiniz (dalış, rafting, tırmanma, yatçılık). Çocuklar Dolphinarium ve Su Gezegeni Su Parkı’nı seveceklerdir.

 

Genç ve aktif için dinlenme

Alanya, geleneksel olarak Türkiye’de bir plaj tesisi olarak kabul edilmiştir ve çoğu, yüzmenin ve güneşlenmenin yanı sıra yapacak bir şey olmadığını, ancak bu durumdan çok uzak olduğuna inanmaktadır. Yakınlarda ilginç yerler ve müzeler vardır, gün boyunca aktif spor (dalış, rafting, tırmanma, yatçılık) yapabilir ve akşamları bir gece kulübüne (Havana, Oditoryum Kulübü, Yaz Bahçesi ve daha birçokları) gidebilirsiniz.

En az değil, özellikle ipek kumaşlar, tekstil ve deri ürünleri satın almak için popüler olan bir alışverişe çıkıyor.

Alanya’da, ziyaret edilebilecek çok sayıda doğal ve insan yapımı cazibe merkezi.

Plajda ala muz ve tablete ek olarak, balık tutmaya, raftinge ve dalış yapmaya da gidebilirsiniz. Yatçılık ve rüzgar sörfünde elinizi deneyebilirsiniz. Toros dağları buradan çok uzak olmadığından, oldukça iyi gelişmişlerdir: dağcılık, yürüyüş, mağaracılık.

Şehre gelince, çok güzel, çok sayıda dükkan ve disko ile neşeli, aynı zamanda deniz kıyısındaki bir tatil atmosferiyle aynı zamanda, genç ve aktif olana ihtiyaç var.

Türkiye’ye bireysel tur seçimi için istekte bulunun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Toplu Tur 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Toplu Tur

Özel Teklif !